05 Wrz

Harmonogramy dla OPIEKUNA MEDYCZNEGO

Napisane przez

Pod poniższymi linkami dostępne są harmonogramy zajęć dla zawodu OPIEKUN MEDYCZNY - w szkole policealnej oraz dla kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zakresie kwalifikacji Z.04 - Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej.

 

Harmonogram zajęć - OPIEKUN MEDYCZNY - szkoła policealna - (kliknij, aby otworzyć)

 

Harmonogram zajęć - Z.04 - Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - opiekun medyczny - (kliknij, aby otworzyć)

05 Wrz

Harmonogramy dla kursów TECHNIKA USŁUG KOSMETYCZNYCH

Napisane przez

Pod poniższymi linkami dostępne są harmonogramy zajęć dla kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji A.61 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy i A.62 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp.

 

Harmonogram zajęć - A.61 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy - technik usług kosmetycznych - (kliknij, aby otworzyć)

 

Harmonogram zajęć - A.62 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp - technik usług kosmetycznych - (kliknij, aby otworzyć)

04 Wrz

Dyplomy dla opiekuna medycznego - 2

Napisane przez

Zapraszamy absolwentów kierunku OPIEKUN MEDYCZNY po odbiór Świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz Dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Jednocześnie informujemy, że na podstawie informacji uzyskanych z OKE w Krakowie Suplementy do dyplomów zostaną dostarczone w późniejszym terminie.

31 Sie

Dyplomy dla opiekuna medycznego

Napisane przez

W sekretariacie można odbierać Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH. Pozostałe dokumenty tj. Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe i Suplementy do dyplomów zostaną dostarczone przez OKE do szkoły w przyszłym tygodniu. O możliwości ich odbioru zostaniecie Państwo powiadomieni w kolejnych informacjach na stronie internetowej.

29 Sie

Rozpoczęcie roku szkolnego - spotkania organizacyjne

Napisane przez

 

Spotkania organizacyjne inaugurujące nowy rok szkolny 2018/2019 odbędą się w budynku szkoły przy ul. Wł. Jagiełły 2 w Gorlicach w następujących terminach:

  • 3 września 2018 r. o godz. 16:00 dla słuchaczy kształcących się w zawodzie technik masażysta - kl. II;
  • 3 września 2018 r. o godz. 17:00 dla słuchaczy przyjętych do kształcenia na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacji A.61 i kwalifikacji A.62 wyodrębnionych w zawodzie technik usług kosmetycznych;
  • 4 września 2018 r. o godz. 16:00 dla słuchaczy przyjętych do kształcenia w zawodzie opiekun medyczny i na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w kwalifikacji Z.04 wyodrębnionej w zawodzie opiekun medyczny.

Listy osób przyjętych do poszczególnych oddziałów umieszczone zostały na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły - informacje udzielane są również telefonicznie pod numerem 18 352-04-59.

21 Sie

Odbiór świadectw i dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Napisane przez

Świadectwa i dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie będą wydawane w sekretariacie szkoły (pokój nr 7) od dnia 31.08.2018 r. (piątek) od godz. 9:00.

Przypominamy słuchaczom o obowiązku zwrotu wypożyczonych książek z biblioteki szkolnej oraz kluczyków do szafek w szatni szkolnej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem. Zamknij informację.

ul. Władysława Jagiełły 2, 38-300 Gorlice                               18 352-04-59                              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Powered by JS Network Solutions